Конкурс на кращу новорічну кімнату серед іноземних студентів

📂This entry was posted in

25 грудня 2015 у гуртожитку №1 Сумського національного аграрного університету за підтримки Центру по роботі з іноземними студентами відбувся  конкурс-огляд на кращу новорічну кімнату серед іноземних студентів. Журі конкурсу насамперед оцінювали дотримання санітарних вимог у кімнаті, оригінальність, художньо-естетичне оформлення кімнат та створення  святкової атмосфери.

За результатами конкурсу переможцями стали: перше місце посіла кімната 547, в якій мешкає  студент із Туреччини Каракоюн Омер, який за допомогою новорічного декору, маленької ялинки та малюнків створив у кімнаті атмосферу новорічного затишку;  друге місце посіла кімната 236, де студенти із Туркменістану своїми руками змайстрували прикраси із кольорового паперу та використали національну символіку своєї країни з новорічними атрибутами. Третє місце було присвоєно кімнаті 347, в якій студент ветеринарного факультету з Гани Абубакарі Ібрахім створив затишну та казкову атмосферу за допомогою яскравих гірлянд та інших новорічних прикрас. Переможці конкурсу отримали цінні призи та заохочувальні подарунки.  А на завершення події відбулося святкове чаювання за участі членів конкурсної комісії  та студентів, які мешкають в гуртожитку.

Бажаємо нашим студентам комфортного проживання у гуртожитках та веселого, творчого, насиченого яскравими подіями, студентського життя в новому 2016 році! Конкурси на кращу кімнату серед іноземних студентів будуть проводитись й надалі.


Comments are closed.